Pārlekt uz galveno saturu

Microsoft Imagine Academy un DreamSpark

Microsoft Imagine Academy un DreamSpark

Informācijas tehnoloģiju fakultātes un Microsoft Latvija sadarbības līguma ietvaros mūsu studentiem tiek piedāvātas programmas:

Microsoft Imagine Academy

Tā ir korporācijas Microsoft sadarbības programma ar mācību iestādēm, kuras vēlas piedāvāt saviem studentiem profesionālu papildizglītību par jaunākajām Microsoft tehnoloģijām, sagatavot studentus Microsoft sertifikācijas eksāmeniem un IT speciālistu karjeras iespējām.

Microsoft Imagine Academy programmas ietvaros pieejamos e-studiju kursus var izmantot:

  • ITF mācību spēki kvalifikācijas paaugstināšanai;
  • ITF mācību spēki metodisko materiālu sagatavošanai;
  • ITF mācību spēki var pieteikt studentu grupas, lai Microsoft IT Academy e-studiju kursus apgūtu ITF studiju kursu ietvaros;
  • ITF studenti patstāvīgām studijām.

Lai varētu izmantot e-studiju kursus nepieciešams Microsoft ID konts, kursu pieejas kods (Access Code) un jāizmanto šī tīmekļa vietne: https://imagineacademy.microsoft.com.

Microsoft Imagine Academy programmā var izmantot divu veidu pieejas kodus:

  • individuālos kodus, tas ir, kods paredzēti vienam lietotājam;
  • grupu kodus, tas ir, viens kods paredzēts lietotāju grupai.

ITF studenti individuālo kodu saņemšanai var pieteikties pie Microsoft Imagine Academy programmas administratora Andreja Paura izmantojot e-pastu: andrejs.paura@llu.lv. Individuālais kods paredzēts vienreizējai lietošanai un pēc kursa aktivizācijas kodu atkārtoti nevar izmantot. Grupu kodus pasūta mācību spēki.

Papildus informācija par Microsoft Imagine Academy pieejama šeit

Microsoft Imagine

Programma Microsoft Imagine, kura agrāk bija pazīstama kā DreamSpark un MSDN-AA, ļauj studentiem bez maksas izmantot Microsoft izstrādātos programmatūras projektēšanas un izstrādes rīkus. Programmas Microsoft Imagine ietvaros ITF pasniedzēji un studenti var lejupielādēt Microsoft izstrādāto datorprogrammu instalācijas paketes un aktivizācijas kodus no Microsoft Imagine mājas lapas.

Papildus informācija par Microsoft Imagine pieejama šeit.

Microsoft Virtual Academy (MVA)

Microsoft Virtual Academy ir korporācijas Microsoft bezmaksas tiešsaistes e-studiju kursu portāls, kas aptver e-studiju kursus par IT tehnoloģijām un Microsoft izstrādātajam datorprogrammām. Katrs kurss ietver lekciju video materiālus, lejupielādējamus mācību materiālus un pašpārbaudes testus.

Papildus informācija par Microsoft Virtual Academy šeit