Pārlekt uz galveno saturu

Microsoft Imagine Academy un DreamSpark

Microsoft Imagine Academy un DreamSpark

Informācijas tehnoloģiju fakultātes un Microsoft Latvija sadarbības līguma ietvaros mūsu studentiem tiek piedāvātas programmas:

Microsoft Imagine Academy

Tā ir korporācijas Microsoft sadarbības programma ar mācību iestādēm, kuras vēlas piedāvāt saviem studentiem profesionālu papildizglītību par jaunākajām Microsoft tehnoloģijām, sagatavot studentus Microsoft sertifikācijas eksāmeniem un IT speciālistu karjeras iespējām.

Microsoft Imagine Academy programmas ietvaros pieejamos e-studiju kursus var izmantot:

  • ITF mācību spēki kvalifikācijas paaugstināšanai;
  • ITF mācību spēki metodisko materiālu sagatavošanai;
  • ITF mācību spēki var pieteikt studentu grupas, lai Microsoft IT Academy e-studiju kursus apgūtu ITF studiju kursu ietvaros;
  • ITF studenti patstāvīgām studijām.

Microsoft Imagine Academy programmas ietvaros pieejamo e-studiju kursu saraksts pieejams šeit (atjaunots 01.05.2016). Lai varētu izmantot e-studiju kursus nepieciešams Microsoft ID konts, kursu pieejas kods (Access Code) un jāizmanto šī tīmekļa vietne: https://imagineacademy.microsoft.com.

Microsoft Imagine Academy programmā var izmantot divu veidu pieejas kodus:

  • individuālos kodus, tas ir, kods paredzēti vienam lietotājam;
  • grupu kodus, tas ir, viens kods paredzēts lietotāju grupai.

ITF studenti individuālo kodu saņemšanai var pieteikties pie Microsoft Imagine Academy programmas administratora Andreja Paura pieņemšanas laikos (trešdiena 17.00-19.00) vai izmantojot e-pastu: andrejs.paura@llu.lv. Individuālais kods paredzēts vienreizējai lietošanai un pēc kursa aktivizācijas kodu atkārtoti nevar izmantot. Grupu kodus pasūta mācību spēki un kodu var izmantot studentu grupai.  Piesakot grupu kodus, tad jānorāda kursam piesaistīto lietotāju skaits.

Papildus informācija par Microsoft Imagine Academy pieejama šeit

Microsoft Dreamspark

Microsoft DreamSpark   – DreamSpark ir Microsoft programma, kas atbalsta IT izglītību, nodrošinot piekļuvi Microsoft programmatūras apguvei, izglītības un pētniecības nolūkos. Microsoft programmas DreamSpark ITF pasniedzēji un studenti var lejupielādēt Microsoft izstrādāto datorprogrammu instalācijas paketes un aktivizācijas kodus var lejupielādēt no Microsoft DreamSpark mājas lapas. Citu LLU fakultāšu studentiem un mācību spēkiem Microsoft DreamSpark ietvaros pieejamās datorprogrammas nav paredzētas.

Lai varētu lejupielādēt programmatūru un aktivizācijas kodus no DreamSpark mājas lapas, nepieciešama lietotāja autentifikācijas informācija (ELMS sistēmas lietotāja vārds un parole). Visiem ITF studentiem uzsākot 2016./2017. studiju gada rudens semestri tiks izveidots ELMS sistēmas lietotāja konts un autentifikācijas informācija tiks izsūtīta uz LLU studenta e-pasta adresi (matr.nr@llu.lv). ITF studenti, kuriem 2016. gada vasaras periodā nepieciešama Microsoft programmatūra,  var pieteikties ELMS autentifikācijas informācijas saņemšanai ITF ELMS sistēmas administratora Andreja Paura pieņemšanas laikos vai izmantojot e-pastu andrejs.paura@llu.lv. 

Papildus informācija par DreamSpark pieejama šeit.

Microsoft Virtual Academy (MVA)

Microsoft Virtual Academy ir korporācijas Microsoft ir bezmaksas tiešsaistes e-studiju kursu portāls, kas aptver e-studiju kursus par IT tehnoloģijām un Microsoft izstrādātajam datorprogrammām. Katrs kurss ietver lekciju video materiālus un lejupielādējamu PDF un PPT formātu mācību materiālus. Kursa nodaļu beigās ir ievietoti pašpārbaudes testi.

Papildus informācija par Microsoft Virtual Academy šeit