Pārlekt uz galveno saturu

Kas mēs esam? ITF

ITF

Tas ir tas, ko paši Informācijas tehnoloģiju studenti kliedz vienmēr, kad izdzird šo frāzi. Un kā jebkurai Latvijas Labākās universitātes fakultātei, arī mums ir sava Studējošo pašpārvalde. Mēs esam tie, caur kuriem tiek veikti visi lēmumi, kas skar studentus mūsu fakultātē. Mēs lemjam gan par ikdienišķām lietām, gan arī par lietām, kas nosaka mūsu fakultātes izaugsmi. Pats svarīgākais mums ir ITF studenta labklājība.

Mūsu mērķis ir likt ikvienam justies kā savējam.

Mūsu vīzija ir būt pašiem labākajiem, un mūsu gandarījums rodas no platiem smaidiem mūsu studentu sejās. ITF SP rūpējas par gan par studentu akadēmisko, kā arī par ārpus studiju dzīvi.

Mūsu darba pienākumos ir veidot pasākumus, uzklausīt ikviena ITF studenta sirdsdēstus un gādāt par pozitīvām studentu un mācībspēku savstarpējām attiecībām.

Lielākais no mūsu projektiem ir ikgadējās ITF Dienas, kuras norisinās katra gada aprīlī. Tajās sacenšamies gan sportā, gan zināšanās. Mūsu mērķis šajās dienās ir panākt, lai ikviens jūtas kā ITF students, pat ja tāds nav! Pēc pirmā acu uzmetiena varam šķist tieši tāda pati kā jebkuras fakultātes pašpārvalde, bet iegrimsti vienreizējajā ITF pasaulē un skatam pavērsies jauna, neredzēta un nebijusi ITF Studējošo Pašpārvalde!