Pārlekt uz galveno saturu

Studējošo pašpārvalde

SP

Mēs lemjam gan par ikdienišķām lietām, gan arī par lietām, kas nosaka mūsu fakultātes izaugsmi. Pats svarīgākais mums ir ITF studenta labklājība. Mūsu mērķis ir likt ikvienam justies kā savējam. Mūsu vīzija ir būt pašiem labākajiem un mūsu gandarījums rodas no platiem smaidiem mūsu studentu sejās.

ITF pašpārvalde darbojas kopš 2000. gada, kad Informātikas Institūtā iestājās pirmā studentu grupa. Aizsākās viņu studijas, un daži no šiem studentiem tika ierauti aktīvajā studentu dzīvē. Daži no pirmā kursa studentiem devās uz LLU SP sēdēm, kurās arī parādījās ideja par to, ka ITF arī ir nepieciešama sava mazā pašpārvalde.

Seko mūsu jaunumiem: www.instagram.com/itfsp un fakultātes sociālajos tīklos.

Laiks ir gājis un esam auguši. Tagad arī mēs risinām nozīmīgus jautājumus studentu dzīvē; mēs ne tikai pārstāvam, bet arī aizstāvam studentu viedokli un tiesības ne vien LLU, bet arī citās iestādēs un organizācijās. Mēs organizējam arī dažāda veida pasākumus, seminārus un konferences, kuros katru gadu piedalās arī citu fakultāšu studenti. Arī mēs paši aktīvi piedalāmies citu rīkotajos pasākumos un aizstāvam savas fakultātes godu, jo tā ir MŪSU fakultāte un mums jābūt savas fakultātes patriotiem. Tomēr bez visa tā, mēs lieliski pavadām laiku savā starpā - veidojam atpūtas vakarus un piedalāmies konkursos. Pašpārvalde - tā ir lieliska iespēja iegūt labu pieredzi, atmiņas un labus draugus, tāpēc nāc un pievienojies mūsu pašpārvaldei!