Pārlekt uz galveno saturu

Studiju uzsākšana IT fakultātē 2021. gada septembrī

Attēla autors: No LLU arhīva

Atsaucoties uz Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360, LLU studentiem nodarbības tiek nodrošinātas klātienē ar noteiktiem nosacījumiem un izņēmumiem pēc nodarbību grafika, kas publicēts llu.lv.

No 06.09. klātienes nodarbībās var piedalīties studenti ar sadarbspējīgu sertifikātu vai testēšanas sertifikātu, kā to nosaka rektores rīkojums (lasāms mans.llu.lv). Pārējiem studentiem tiek nodrošinātas studijas pēc individuāliem plāniem attālināti, lietojot e-studiju platformu. Studenti ar sadarbspējīgiem sertifikātiem rektora rīkojumā tiek aicināti brīvprātīgi ielādēt tos savos LLU IS profilos.

Pastāv iespēja, ka nodarbību plānojumā notiek korekcijas. Lūgums sekot līdzi informācijai mājaslapā vai e-pastos. Visiem studentiem tiks nodrošinātas studijas pēc iespējami labākā scenārija.

Visi 1. kursa studenti tiek aicināti uz klātienes imatrikulācijas aktu, kas notiks ārtelpās Jelgavas pils pagalmā pirmdien 9:00 (pulcējamies 8:45 pie fakultātes karoga, kas atradīsies pie pils vārtiem).

Pēc šī akta plānotā klātienes tikšanās 317. telpā 10:30 tiek ATCELTA. Tikšanās notiks 16:00 tiešsaistes platformā BBB. Saite tiks nosūtīta uz jūsu e-pastiem, kurus norādījāt līgumu slēgšanas laikā.

Jautājumu gadījumā aicinām rakstīt uz itfdek@llu.lv

Pievienots 01/09/2021